KRS 0000501569

Polecamy

WYŻSZA SZKOŁA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I ADMINISTRACJI

Mając na uwadze potrzebę stworzenia najlepszych warunków zdobywania wiedzy i umiejętności dla studentów, a także pozyskiwania wykwalifikowanych kadr dla gospodarki, Fundacja Managerska Creative podjęła współpracę z Wydziałem Nauk Społecznych i Humanistycznych oraz Wydziałem Nauk Technicznych Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie.

 

 

Zakres współpracy obejmuje działalność dydaktyczną i kulturalną mającą na celu pozyskiwanie dla gospodarki wykwalifikowanych kadr, poprzez miedzy innymi:

  • umożliwienie studentom odbywania praktyk i staży,
  • uczestnictwo w organizowanych przez Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie targach pracy i imprezach o podobnym charakterze,
  • współpracę w kształtowaniu programów nauczania oraz możliwość dzielenia się ze studentami praktyczną wiedzą w trakcie studiów.

 

W celu realizacji powyższych działań prowadzone będą spotkania robocze oraz realizowana będzie wymiana bieżących informacji pomiędzy odpowiednimi jednostkami organizacyjnymi.

 

Projekt ten realizowany jest dla wzmocnienia rozwoju młodego pokolenia poprzez uczestnictwo w praktykach umożliwiających zdobycie doświadczenia uzupełniającego wiedzę pozyskaną na studiach czego rezultatem będzie zdobycie przez studentów i studentki umiejętności, które wzmocnią ich pozycję na rynku pracy, poprawią wskaźnik zatrudnienia i skrócą czas adaptacji zawodowej.

 

Jednocześnie współpraca ma za zadanie wzmocnić platformę porozumienia pomiędzy nauką i biznesem, która skutkować będzie lepszym przygotowaniem programów edukacyjnych do realnych potrzeb obecnego rynku pracy i zakresu wiedzy niezbędnej dla pracodawców.

AKTUALNOŚCI > WYŻSZA SZKOŁA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I ADMINISTRACJI

MAPA STRONY

WSPIERAMY NAUKĘ I BIZNES

NEWSLETTER

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Zapisano poprawnie

Fundacja Managerska CREATIVE

ul. Namysłowska 104

46-081 Dobrzeń Wielki

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Agencja Managerska VIP for You   |   2018   |  www.vip4u.pl   |   Polityka Prywatności   |   Polityka Cookies

+48 722 11 4000

biuro@funcreative.pl

NIP: 9910498119

REGON: 161583301

KRS 0000501569