KRS 0000501569

Zostańmy

       Partnerami

PARTNERSTWA PROJEKTOWE

Nasza Fundacja Managerska CREATIVE jest otwarta na różnorodne, nowe doświadczenia zawodowe, by realizować misję i cele fundacji.

Partnerstwo to niezwykle istotna forma współpracy przy realizacji projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej i nie tylko. Umożliwia to całościowe i innowacyjne podejście do każdego wyzwania oraz angażuje do działania uczestników, którymi są różnorodne grupy społeczne.

 

„Projekty miękkie”, przy których chcemy z Wami współpracować, to skoncentrowanie naszych wysiłków na poprawę jakości życia i rozwiązywanie problemów społecznych, szczególnie w przypadkach, w których liczy się kompleksowe podejście wielu podmiotów działających w różnych obszarach. Dzięki tak różnorodnemu i dyferencyjnemu stosunkowi do realizowanych projektów, wierzymy, że wytworzony w ten sposób efekt synergii skutecznie przyczyni się do wdrożenia nawet najbardziej kompleksowych działań, które skutkować będą trwałymi i skutecznymi zmianami w życiu uczestników projektów.

 

Nasza działalność skupiona jest wokół obszarów obejmujących swą tematyką efekt synergii w wyniku połączenia działalności naukowej z praktycznym wykorzystaniem doświadczeń biznesowych.

 

Oferujemy szeroko pojętą pomoc, dzięki której zrealizujecie swoje cele i zmienicie

 najbliższe otoczenie na lepsze – trwale i skutecznie!

 

Ty, Twoja firma czy Organizacja też możecie się wyróżnić, wzmocnić markę, zbudować lojalność, zwiększyć sprzedaż, zmotywować pracowników, zyskać przewagę.

Oferujemy partnerstwo w zakresie:

  • przygotowania i realizowania projektów
  • wyłonimy lidera partnerstwa, który jest jednocześnie beneficjentem projektu
  • wspólnie będziemy uczestniczyć na każdym etapie przygotowania i realizacji projektu
  • każdy z partnerów będzie miał udział w realizacji projektu
  • zawarta zostanie pisemna umowa oraz porozumienie między partnerami, które będą precyzyjnie określały zakres zadań i obowiązków każdego z nas oraz zasady zarządzania finansami (w tym przepływy oraz rozliczenie środków partnera).

 

Po więcej szczegółów:

napisz: biuro@funcreative.pl

lub zadzwoń: +48 722 11 4000 lub +48 609 495 886

Umówmy się na spotkanie i zróbmy coś dobrego razem!

WSPÓŁPRACA > PARTNERSTWA PROJEKTOWE

MAPA STRONY

WSPIERAMY NAUKĘ I BIZNES

NEWSLETTER

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Zapisano poprawnie

Fundacja Managerska CREATIVE

ul. Namysłowska 104

46-081 Dobrzeń Wielki

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Agencja Managerska VIP for You   |   2018   |  www.vip4u.pl   |   Polityka Prywatności   |   Polityka Cookies

+48 722 11 4000

biuro@funcreative.pl

NIP: 9910498119

REGON: 161583301

KRS 0000501569