KRS 0000501569

Polecamy

PRZEKAŻ 1% SWOJEGO PODATKU

Zapraszamy do przekazywania 1% dla Diecezjalnej Fundacji Ochrony Życia - rozbudujmy wspólnie Dom Matki i Dziecka w Opolu.

 

Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia od 25 lat poprzez swoje specjalistyczne jednostki:

  • Dom Matki i Dziecka
  • Katolicki Ośrodek Adopcyjny i Opiekuńczy
  • Diecezjalną Poradnię Rodzinną

wspiera rodzinę i jej członków w pokonywaniu trudnych sytuacji życiowych.

 

Samotne macierzyństwo, przemoc i alkoholizm w rodzinie, konflikty rodzinne, problemy z poczęciem dziecka, problemy wychowawcze, rozpad rodziny to tylko niektóre z nich. Wspieramy, otaczamy opieką, towarzyszymy osobom, które w danym momencie życia potrzebują zrozumienia, akceptacji i życzliwości.

 

Nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia”  – to dewiza, którą dzięki Państwa pomocy możemy przekazywać każdemu, kto zapuka do naszych drzwi.

 

Aby wypełnić PIT i przekazać 1% podatku na rzecz naszych podopiecznych, można pobrać z naszej strony internetowej www.dfoz.pl program e-pity na swój komputer lub wypełnić formularz on-line. W tym roku chcemy zebrane środki przekazać na rozbudowę pawilonu B Domu Matki i Dziecka, dopuszczonego warunkowo do użytkowania z powodu złego stanu technicznego.

 

 

Wszystkim, którzy przekażą 1% na ten cel Serdecznie dziękujemy!

 

W roku ubiegłym objęliśmy pomocą w Domu Matki i Dziecka 34 matek i 43 dzieci. Dzięki pośrednictwu Ośrodka Adopcyjnego 23 dzieci trafiło do rodzin adopcyjnych i zastępczych. Do pełnienia roli rodziców adopcyjnych Ośrodek przygotował 53 osoby. W naszej Poradni Rodzinnej, bezpłatnie, z pomocy prawnej, psychologicznej, poradnictwa rodzinnego, terapii dla uzależnionych i wsparcia w kryzysach w minionym roku skorzystało 238 osób uczestnicząc w 1623 wizytach.

AKTUALNOŚCI > 1PROCENT

MAPA STRONY

 

WSPIERAMY NAUKĘ I BIZNES

NEWSLETTER

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Zapisano poprawnie

Fundacja Managerska CREATIVE

ul. Namysłowska 104

46-081 Dobrzeń Wielki

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Agencja Managerska VIP for You   |   2018   |  www.vip4u.pl   |   Polityka Prywatności   |   Polityka Cookies

+48 722 11 4000

biuro@funcreative.pl

NIP: 9910498119

REGON: 161583301

KRS 0000501569